callback img Цікавить робота ? Передзвонимо!

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ

Компанія Холдинг емоцій «!FEST» - компанія молодих та перспективних людей, які мають амбіції та хист, для доброї робот, здатні на втілення добрих речей, щоб зробити наше місто та нашу країну кращими.

Ми запрошуємо Тебе стати нашим партнером та працювати разом з нами. Так, саме партнером, адже ми хочемо, щоб наші стосунки були партнерськими і базувались на засадах – спільних цінностей, порядності, прозорості, довіри і взаємодопомоги.

Пишіть: robota@kryjivka.com.ua

Телефонуйте: (095) 260 42 90 / (067) 443 30 15

Актуальні вакансії

У зв’язку з розширенням нашої діяльності та відкриттям нових і екстрацікавих закладів, запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах:

 • Інженер з технічного нагляду за будівництвом ;
 • Графічний дизайнер;
 • Шеф-кондитер;
 • Менеджер ресторану;
 • Офіціант;
 • Помічник офіціанта(фудранер);
 • Шеф-кухар;
 • Кухар;
 • Продавець сувенірної продукції;
 • Бармен;
 • Технічний персонал (мийник, прибиральник, завгосп, вантажник);

В мережу крамниць «Два кроки від хати» на постійній основі потребуємо продавця та пекаря хлібо-булочних виробів.

Якщо хочеш стати частиною нашої команди, роздруковуй анкету на одному (!) аркуші, заповни, бери зі собою світлину розміром 3х4 см та приходь за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, 1 корпус, відділ персоналу. Ми чекаємо Тебе!

Анкета тут.

Тренінговий центр

Не біда, як хто чого не вміє. Ми й самі колись усе робили навмання. Проте війна ся скінчила, совєти пішли, а ми чогось та й ся навчили. Тому нинька будем вчити усіх, хто має наснагу.

Навчимо:

 • кухарській справі у Школі Кухарів;
 • сервісу та гостинності;
 • основних навиків кельнера та бармена;
 • поведінки в конфліктних ситуаціях (без зброї та гранат);

Окрім того багато інших тренінгів, шо присвячені освоєнню командної культури, організації згуртованої праці, а також історії та цінностям. В своїй роботі ми керуємся тим, що кожна людина, яка має бажання працювати в компанії може з легкістю опанувати новий для себе фах та стати хорошим фахівцем своєї справи. Ми можемо - просто віримо в це. Як каже Адідас "Неможливе - можливе"! Наш багаторічний досвід є свідченням того.

Найчастіші питання та відповіді

Що потрібно щоб потрапити на роботу в компанію та стати її невід'ємною частиною?

 • Мусить бути принаймні крихта бажання до праці, але крихта така, яку Ти знаєш, що можеш розім'яти в добрячий калач. Далі тре навідатись до тих, хто вже має цілу пекарню ;) і їх осередком є офіс, що на вул. Старознесенській, 24-26, 1 корпус, відділ персоналу

Що відбувається в офісі?

 • Ти отримуєш анкету, яку потрібно заповнити. Поважають правдослів'я та каліграфію. Одразу бери з собою одну світлину розміром 3х4 см. Опісля заповнення анкети, в разі зацікавленості, Тебе запросять на добру балачку. В наш час так бракує файних співрозмовників;

На які посади в компанії можна втрафити?

 • Можна розраховувати на актуальні вакантні посади, що регулярно оновлюються в пункті «Актуальні вакансії». Або, як маєш хист, придумай собі сам. Раптом нам колись знадобляться космонафти:)

Чи дає компанія перспективи кар'єрного росту?

 • А то ж! Більшість наших менеджерів та керівників починали свою роботу в Холдингу з посади офіціанта. То, друже, та драбина, що завше має вищу од попередньої сходинку)

Зголошення до команди

Персональні дані
Ваше фото (до 3 Мб):
Професійна діяльність(включаючи і неофіційну)
Останнє місце роботи
Попереднє місце роботи
Освіта (крім середньої)
Зацікавлені у
Постійне працевлаштування
Сезонна робота
Рівень володіння іноземними мовами. В - вільно, Д - добре, П - погано.
Відомості про військовий облік (для чоловіків)
Додаткові питання
Чи є у Вас обмеження щодо трудової діяльності, пов'язані з фізичним чи психологічним здоров'ям
(заповняється у випадку надання суб'єктом персональних даних однозначної згоди на обробку вказаних даних)
Очікуваний рівень оплати праці (грн/міс)
Звідки Ви дізнались про вакансію
work.ua
robota.ua
Як швидко Ви можете приступити до роботи
Які ще вакансії Вас можуть зацікавити
Я в соціальних мережах
Я, ____________________________________, підписанням цієї анкети, добровільно надаю ТзОВ «Холдинг емоцій «!ФЕСТ» (надалі – «Володілець») згоду на обробку моїх персональних даних ...більше наведених вище всіма передбаченими Законом України «Про захист персональних даних» способами - з метою встановлення правовідносин у сфері працевлаштування, подальшої співпраці при наявності вільної вакансії. У зв‘язку із включенням моїх персональних даних до бази персональних даних «Працівники», а також повідомлення мене про це, - даною згодою я також підтверджую, що мене письмово повідомлено про мету збору моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, а також письмово повідомлено про мої права що належать мені як суб’єкту персональних даних згідно зі ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Погоджуюсь з тим, що ТзОВ «Холдинг емоцій «!ФЕСТ» вправі передавати мої персональні дані третім особам для їх обробки відповідно до вказаної мети обробки, без моєї згоди та без направлення мені додаткового повідомлення про передачу таких даних. Дана згода діє протягом 6 місяців. Суб’єкт може відкликати чи змінити термін дії даної згоди на обробку своїх персональних даних, шляхом направлення на адресу Володільця (ТОВ «Холдинг емоцій «!ФЕСТ», код ЄДРПОУ 37741752, адреса: 79008, м.Львів, пл.Ринок, 14) рекомендованим листом з повідомленням про вручення письмового повідомлення не пізніше як за 30 днів до передбачуваної дати відкликання/зміни терміну дії цієї згоди. Суб'єкт персональних даних погоджується на те, що протягом зазначеного терміну Володілець не зобов’язаний припиняти обробку персональних даних і знищувати персональні дані Суб’єкта. Відкликання не буде мати зворотної сили щодо персональних даних, що пройшли обробку до вступу в силу такого відкликання. Після спливу строку обробки персональних даних Володілець вправі знищити всі вищевказані мною мої персональниі дані.

Проставляючи власний підпис я визнаю, що мої права є зрозумілими та прийнятними, будь-яких додаткових роз’яснень не потребую.

Дата 20.09.2018

Прізвище _____________________