Досить їсти всю ніч — святкуй Новий рік весело!
04.12.15

Новий рік з Холдингом емоцій !FEST у новому форматі — водимо козу та весело святкуємо усю ніч!

За останні кілька років в Україні (і у Львові також) сформувалися свої традиції святкування Нового року в ресторанах. Зазвичай усі такі свята відбуваються однаково: виступи музикантів, розважальна програма, конкурси, але для гостей це зводиться до одного — уся новорічна ніч проходить за столом (з перервами на танці у кращому випадку).

Ми хочемо це змінити! Бо головне у новорічну ніч — святковий настрій, нові емоції та приємне проведення часу з друзями чи родиною, а не радянська звичка сидіння за столом і поїдання величезної кількості їжі... Тоді увесь рік дефіцитні продукти збиралися до нового року, і така їжа сама по собі ставала святом. Зараз гастрономічна ситуація змінилася, святкування нових років почало доповнюватися програмами, музикою, але традиція їсти всю ніч залишилася незмінною. Важко уявити собі француза, британця чи іспанця, який усю новорічну ніч, п'ять годин поспіль, їсть і п'є, не встаючи з-за столу. Тож, якщо хочемо ставати ближчими до Європи та звільнятися від радянських традицій — Новий рік не виключення.

Ми пропонуємо нашим гостям разом з нами у новорічну ніч “водити козу”. Після 02:00 години вночі запрошуємо всіх охочих ходити усіма закладами !FEST. Потрібно лише обрати, звідки почнете “водити козу”. Ви отримаєте браслет, з яким зможете заходити в усі заклади мережі Холдинг емоцій !FEST, спробувати фірмових наливок, послухати цікавинки від наших концептуалістів і провести незабутньо вечір! Кожен заклад готує новорічні програми, багато музики, тож кожен зможете вибрати місце на свій смак і не бути прив'язаним до якогось одного місця.

Досить їсти всю ніч - святкуйте новий рік весело!