Як працюють проєкти «Холдингу емоцій !FEST» у часі війни?
26.03.22
Слава Україні! Війна внесла корективи у роботу наших просторів, але наразі працюємо над тим, щоб на 100% відновити потужність кнайп та інших проєктів, аби підтримувати економіку в країні.


З перших днів війни запустили додаткові напрями роботи, які помічні у такий час:
  • «!FEST: продуктова місія» у співпраці з World Central Kitchen щодня забезпечує безкоштовними гарячими обідами та вечерями, сендвічами та сухпайками переселенців, волонтерів і тероборону. Як замовити та підтримати читай тут
  • В рамках «!FEST: продуктова місія» запустили створення пакунків «Їжа на день». Це набір продуктів, розрахований на харчування однієї дорослої людини на одну добу або півтори доби. Щодня формуємо понад 2000 таких пакунків. Як замовити та підтримати читай тут. Також, ти можеш придбати товари тут, а ми додамо їх до пакунків «Їжа на день».
  • !Фонд вільних і небайдужих разом з Львівською міською радою запустили «Гуманітарний штаб», де допомагають переселенцям, які не мають фінансів, тимчасово виїхати закордон та отримати там соціальну підтримку. Якщо вам потрібна допомога з виїздом закордон або ж хочете підтримати читай тут.

Робота проєктів Холдингу у Львові

Наразі більшість кнайп Холдингу у Львові відкриті та радо приймають гостей, але деякі трохи змінили формат роботи: 

Працюють: 
Працюють зі змінами: 
Завжди актуальні графіки роботи ресторанів тут, а проєктів тут. Усі простори безпечні: персонал має інструкції щодо дій в разі загрози, є підвали та можливість укриття. Розрахуватись у закладах можна і карткою, і готівкою. 

Готелі
Усі готелі Холдингу працюють у звичайному режимі і приймають гостей: 

Робота проєктів Холдингу по Україні

Проєкти по Україні також відновлюють свою роботу, щоб забезпечувати життєдіяльність міст. 

Реберня
Наразі працюють:
Львівська Майстерня Шоколаду
Частина закладів працює. З актуальним графіком та локаціями можна ознайомитись тут.

П’яна Вишня
Не всі локації в Україні зараз працюють, але поступово відновлюємо роботу. Відчинені:
Крім цього,  працюють локації закордоном – у Польщі, Молдові та Румунії. Адреси шукай тут
Також П'яна Вишня створила власну NFT-колекцію. Усі вилучені від продажу кошти підуть на підтримку Української армії. 

Львівські пляцки 
Заклади у Харкові не працюють у зв’язку з військовими діями у містах. У Житомирі роботу відновили, працюємо над тим, щоб відкрити усі заклади у Київі. Будемо раді бачити:
Сервіси доставки
!FEST доставка працює і приймає замовлення щодня з 12:00 до 20:00. 

Також по Україні працює доставка з інтернет-крамниць:
Авіація Галичини
Усі крамниці у Києві та Львові працюють. Про зміни у графіку роботи повідомляємо на сторінках у соцмережах. Також запустили передпродаж колекції «Independence war». Прибуток з футболок перераховуємо на підтримку ЗСУ. Переглянути можна тут. 

Видавництво Старого Лева
Видавництво продовжує готувати для українських читачів цікаві книжки та ініціативи, а також долучилося до збору гуманітарної допомоги для армії та переселенців. Сайт працює у звичному режимі: надсилаємо замовлення до відчинених відділень Нової пошти в Україні та за кордоном. 

Окрім того, понад 300 книг видавництва доступні в електронному форматі, частина з них – безкоштовна. Актуальний графік роботи книгарень тут.

У книгарнях збираємо їжу, медикаменти та засоби гігієни для переселенців та армії, а також книги для біженців у Польщі, Чехії, Литві та інших країнах, де зараз опинилися українці. Підтримати українських біженців та долучитися до збору можуть усі охочі, пожертвувавши від 5 до 100 євро на книги.

Школа вільних та небайдужих
З початку війни школа організувала двотижневий онлайн-табір для дітей. А зараз продовжує навчати #Небайдужиків дистанційно. Всі уроки відновили в онлайн-форматі. 
  • Школа мистецтв вільних та небайдужих відновила гуртки з дизайну та індивідуальні заняття з музики онлайн, влаштовує онлайн-розмови з різними культурними діячами та митцями «Наші цінності під час війни», та організовує безкоштовні онлайн-заняття з музики двічі на тиждень. 
  • Онлайн-школа вільних та небайдужих долучає до навчання усіх охочих, зокрема, діток, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях та за кордоном. 
  • Школа гарту організовує щоденні спортивні заняття для дітей онлайн.
Квітка
Майстерня будинків відновила роботу і будівництва, і офісу. Приймають щомісячні платежі, готують будинки до здачі та продовжують продаж квартир і комерційної нерухомості. 

Наша ціль – надійний тил, який підкріпить сили тих, хто на передовій. Будуймо його разом, заради швидшої перемоги! 
Боротьба триває!