м. Львів, вул. Друкарська, 3
+38 (050) 434 71 48
пн. – нд. 09:00 – 22:30
Milk Pub

Більше року тому з'явилася Західноукраїнська народна кооператива молока. Це спільнота фермерів, ідея якої народилася у селищі Поляни, що на Львівщині. Тут молоко інше. Смачніше та корисніше. Тому ми вирішили об'єднатися і ділитися ним з усіма іншими.

Це молоко великою мірою унікальне. Воно від корів джерсійської породи. Ця порода давно відома у світі, але в Україні з’явилася лише кілька років тому. Молоко цих корів має найвищу жирність серед молочних порід. Крім того, містить на 18% більше білка, на 20% більше кальцію, вітаміни А, В, D, E, цинк та йод. 

Молоко збирається у безконтактний спосіб. На фермах контролюється склад і якість молока. 

Кожна партія, яка йде на переробку, перевіряється в лабораторії. 

Звичайно, що таке молоко добре надається до виготовлення вершків, масла чи сиру. А молочні коктейлі чи морозиво саме з цього молока виходять просто фантастично смачні. Так і виникло бажання створити наш milk pub – заклад, який би відрізнявся серед інших подібних форматів. Якби морозиво і молочні коктейлі могли бути крафтовими, то це саме той випадок. 

Чому саме milk pub? Бо маємо не тільки звиклі молочні коктейлі, але й кілька видів алкогольних. Тож це, певною мірою, перший справді сімейний заклад. :) Бо сюди цікаво ходити не тільки тим, хто любить солодке, але й тим, хто хоче провести вечір зі смачним коктейлем. 

Окрім морозива, мілкшейків та кави з вершками, чи молоком нашого виробництва, в меню є сніданки, переважно сирні закуски, а ще milk stout від пивоварні «Правда».

Milk Pub