Святкуй День народження драйвово!

Святкування Дня народження має бути незабутнім! Приходь з компанією до нас - ми підготували тобі пропозиції зі знижками, безлімітами настоянок і ще багато всього! 

Аби скористатися пропозицією до дня народження, вибери заклад, де хочеш його відсвяткувати. Подзвони до них, скажи, хай чекають, може, й столик забронюють. Вибирай одну з пропозицій у Львові або в закладах інших міст України (блок нижче). Тут перевір, чи твої дані коректні. Та не забудь узяти свою картку LOKAL на святкування, щоб отримати пропозицію! Уже в закладі, перед тим, як зробиш замовлення, скажи офіціантові, що в тебе день народження (це для того, аби пропозиція спрацювала).

Пропозиція діє лише раз у день народження та впродовж 10 днів. Зверни увагу: після того, як ти посвяткував в одному з ресторанів, можеш додатково відвідати П’яну Вишню, Мазох-cafe чи разом із друзями прийти на концерт, який організовує !FESTrepublic, – безкоштовно, і там продовжити святкування :)

*Якщо хочеш продовжити святкування на концерті, який організовує !FESTrepublic, тобі потрібно: подзвонити сюди: (067) 310 73 86 і дізнатися, чи є концерт на який ти можеш прийти з 3-ма друзями безкоштовно (бо не всі концерти організовують вони); на вході показати документи, які засвідчують, що в тебе день народження, або просто показати повідомлення від Lokal, де йдеться про твій день народження, та розважатися на повну ;)

Якщо святкуєш у Львові!

Якщо святкуєш в інших містах України!

Адреси закладів за межами Львова можеш переглянути тут:


Якщо в тебе день народження в інший день, будь ласка, онови інформацію в Особистому кабінеті