Пропозиції до Дня народження!

Маємо пропозиції до Дня народження для усіх учасників програми лояльності Lokal. Аби скористатися, обери заклад, де хочеш відсвяткувати. Подзвони, скажи, хай чекають, може, й столик забронюють. Зверни увагу, пропозиція діє у сам день народження та протягом 10 днів після нього.

Обирай одну з пропозицій й пам'ятай, що ще є і додаткові оферти, якими можна скористатись й після того, як святкування відбулось в одному з ресторанів, чи навіть, якщо не обрав одну з основних пропозицій. Не забудь узяти свою картку LOKAL, чи скористайся додатком, щоб отримати пропозицію. Уже в закладі, перед тим, як зробиш замовлення, скажи офіціантові, що в тебе день народження (це для того, аби пропозиція спрацювала)!

Якщо святкуєш у Львові!

Якщо святкуєш в інших містах України!

Адреси закладів за межами Львова можеш переглянути тут:


Додаткові пропозиції

Маєш можливість скористатись додатковою офертою навіть якщо не обирав одної з вищеперелічених, чи після забави в котромусь з ресторанів мережі. І неважливо, чи ти у Львові, чи в іншому місці, пропозиції діють по всій Україні. Ти можеш сходити на вишнівку, купити книги в книгарнях-кав'ярнях «Видавництва Старого Лева», посмакувати десертом у «Львівській майстерні шоколаду» чи замовити доставку файних товарів з сайту !FEST доставка, ну і звісно купити доброї кави у «Львівській копальні кави».