Святкуй День народження драйвово!

Святкування Дня народження має бути незабутнім! Приходь з компанією до нас - ми підготували тобі пропозиції зі знижками, безлімітами настоянок і ще багато всього! 

Аби скористатися пропозицією до дня народження, вибери заклад, де хочеш його відсвяткувати. Подзвони до них, скажи, хай чекають, може, й столик забронюють. Вибирай одну з пропозицій у Львові й не забувай, що є й додаткові оферти або в закладах інших міст України (блок нижче). Тут перевір, чи твої дані коректні. Та не забудь узяти свою картку LOKAL, чи скористайся додатком, щоб отримати пропозицію! Уже в закладі, перед тим, як зробиш замовлення, скажи офіціантові, що в тебе день народження (це для того, аби пропозиція спрацювала).

Пропозиція діє безпосередньо в день народження та 10 днів опісля. Зверни увагу: навіть якщо ти не користав пропозицію, чи після того, як вже посвяткував в одному з ресторанів, можеш додатково відвідати П’яну Вишню, Мазох-cafe, купити торта в Двох кроках, чи разом із друзями прийти на вечірку, яку організовує !FESTrepublic, – безкоштовно, і там продовжити святкування :)

*Якщо хочеш продовжити святкування на вечірці, яку організовує !FESTrepublic, тобі потрібно знайти ключове слово LOKAL в описі наших тусовок, на вході відсканувати картку Lokal та розважатися на повну ;)

Якщо святкуєш у Львові!

Додаткові пропозиції

Крім оферти у кнайпах у Львові користай вигідними пропозиціями додатково


Якщо святкуєш в інших містах України!

Адреси закладів за межами Львова можеш переглянути тут:


Якщо в тебе день народження в інший день, будь ласка, онови інформацію в Особистому кабінеті