Пропозиції до Дня народження!

Усі учасники програми лояльності Lokal мають можливість скористатись пропозицією до Дня народження. Зверни увагу, ми продовжуємо термін дії пропозицій. Ти можеш скористатись нею зараз, чи відсвяткувати день народження після перемоги. У час війни, працюють ті заклади, які мають підвали і можливість укриття в разі загрози. Тож перед візитом перевір, чи працює заклад на офіційних сторінках у соцмережах чи телефонуй на гарячу лінію Lokal – 0 800 501 494 / info@lokal.lviv.ua  

Аби скористатися пропозицією до дня народження, вибери заклад, де хочеш його відсвяткувати. Подзвони до них, скажи, хай чекають, може, й столик забронюють. Вибирай одну з пропозицій у Львові й не забувай, що є й додаткові оферти або в закладах інших міст України (блок нижче). Тут перевір, чи твої дані коректні. Та не забудь узяти свою картку LOKAL, чи скористайся додатком, щоб отримати пропозицію! Уже в закладі, перед тим, як зробиш замовлення, скажи офіціантові, що в тебе день народження (це для того, аби пропозиція спрацювала).

Якщо святкуєш у Львові!

Додаткові пропозиції

Навіть якщо ти не користав пропозицію, чи після того, як вже посвяткував в одному з ресторанів, можеш сходити на вишнівку, купити кави у Львівській копальні кави та книги в книгарнях-кав'ярнях Видавництва Старого Лева, посмакувати десертом у Львівській майстерні шоколаду чи замовити доставку ребер додому.