callback img Цікавить робота ? Передзвонимо!

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОМАНДИ

Холдинг емоцій "!FEST" — це мережа креативних ресторанів та проектів з оригінальними концепціями, заснована 2007 року. Тут понад 2000 працівників творять унікальний простір позитивних емоцій і вражень. Це насамперед — мережа закладів у різноманітних оригінальних стилях та форматах.

Театр пива «Правда», Реберня «Під Арсеналом», «П'яна Вишня», «Гасова лямпа», Львівська копальня кави, «Криївка», «Opera Underground», Перша львівська грильова ресторація м’яса та справедливост, Дуже висока кухня і та багато інших місць, де атмосферно і смачно проводять час галичани та гості нашого міста.

Можливо, Ти… відпочиваєш з друзями у !FESTrepublic, читаєш книги від ВИДАВНИЦТВА СТАРОГО ЛЕВА, носиш поло українського виробника одягу «Авіація Галичини», закупляєшся у крамниці «Два кроки від хати», обідаєш у Трапезній в УКУ, плануєш інвестицію у нерухомість у майстерні будинків «КВІТКА», чув про кавовий хаб "!FEST COFFEE MISSION"?!

Так-от, це все про нас! Ми швидко розвиваємося, разом робимо себе, місто та країну кращими.

Запрошуємо Тебе стати нашим партнером та працювати разом. Так, саме партнером, адже ми хочемо, щоб наші стосунки були партнерськими і базувались на засадах – спільних цінностей, порядності, прозорості, довіри і взаємодопомоги.

Ми постійно шукаємо кухарів, продавців сувенірної продукції, офіціантів, барменів, хостес. А якщо Ти себе не асоціюєш з даними позиціями, то команда у нас дуже багатогранна. Тому пиши в анкеті, що саме Тебе цікавить і ми Тобі зателефонуємо.

Телефонуй: 095 260 42 90, 067 443 30 15 або ж заповни анкету нижче.

Чим живе наша велика !FEST команда можеш глянути на сторінці у Facebook.

Зголоситись:

Дякуємо за твій час! Кльово, що хочеш приєднатись.
Ми обов'зяково сконтактуємо з тобою впродовж одного робочого дня.
Будь ласка, дочекайся дзвінка від нас.
До зв'язку!

OK