Холдинг емоцій «!FEST»

Тепер !FEST – уже більш ніж ресторанна компанія. Ми маємо пивоварню, пиво якої визнане у світі; печемо свій хліб і смачнючі солодощі; робимо морозиво; шиємо одяг про Україну, який надає крила; будуємо нове, інакше житло у Львові; проводимо фестивалі, а ще вчимо творити майбутнє в нашій Школі вільних і небайдужих. Боротьба триває! ;).

Місія та ціль

Місія

Творити унікальний простір позитивних емоцій та вражень, робити себе, місто, країну та світ кращими.

Ціль

Стати світовою компанією

Цінності

Унiкальнi та яскравi, пристраснi та небайдужi, патрiотичнi та вiдкритi - ми разом рухаємось вперед!

Історія розвитку

На початку весни 2007 року десь на площі ринок у Львові троє молодих підприємців, а в душі повстанців, були у стані непереборного бажання створити власну компанію, що насамперед базуватиметься на принципах і цінностях, які вони поділяють. Один із них виступив у ролі інтегратора, оскільки зумів об'єднати різних людей – ним був Андрій Худо. Ідею та бажання прийняли, затвердили й виправдали шалено швидко, що повною мірою свідчить про відсутність страхів та інтуїтивні вчинки, спровоковані довірою. Справи йшли правильними та швидкими темпами. Вечори надихали бізнес-планами, а свідомі дні розставляли некоректні цифри по місцях. Розроблялися логотипи, збиралася команда, створювалася компанія. Першим був літній ресторан «Біля Діани». Відразу після його запуску почалася робота над «Криївкою», яку відкрили у вересні 2007 року. «Криївка» дала базу розвитку нашого холдингу, тому що це була правильна ідея у правильний час. До речі, першим банком, з яким ми почали співпрацю, був банк «Львів».

Засновники холдингу

Андрій Худо
Юрко Назарук
Дмитро Герасімов

Спільнота «Lokal»

В українській економіці, на жаль, однією з рушійних сил є система «відкатів» - іншими словами Ти платиш, а Тобі за правильний вибір віддають частину (часто Твоїх) грошей - ця система працює як в державних, так і приватних структурах та свідчить про корумпованість та нечесність у стосунках. Ми будуємо свої стосунки з Тобою чесно та відверто. Наші ціни у всіх закладах є доступними та ніколи не переступають межу здорового глузду чи, так званого, “преміум сегменту”. Та будуть такими завжди! Дати знижку – це означає підняти ціни (бо інакше ми просто змушені будемо закритись!) та дати той самий «відкат»! Ми хочемо прозоро будувати стосунки з друзями, так як це роблять у всьому цивілізованому світі. Один із способів і є – система лояльності. Вона дає можливість краще зрозуміти потреби кожного та зробити хоч і не надто дорогий та все ж приємний і головне корисний подарунок, щоб залишились позитивні емоції та добра згадка.

Детальну інформацію про систему лояльності ти зможеш знайти тут.

Друзі та партнери

Щодня до нас долучаються нові партнери. Якщо й ти хочеш ним стати, обирай напрямок, який цікавить і телефонуй або пиши.

  • Зв'язки з громадськістю – Тарас Маселко / +38 (050) 431 55 84, tmaselko@fest.foundation
  • Відділ постачання – Людмила Остапчук / +38 (067) 410 77 07, postachannya@fest.foundation
  • Франчайзинг Реберня – Юрій Турко / + 38 (063) 819 74 42, yturko@fest.foundation
  • Франчайзинг П'яна Вишня – Ріта Демчук / +38 (067) 443 30 26, mdemchuk@fest.foundation
  • Франчайзинг Львівські пляцки – Орест Козак / +38 (093) 292 16 10, okozak@fest.foundation
  • Франчайзинг Львівська майстерня шоколаду – Віта Березяк / +38 (050) 366 81 96, vsofiyanchuk@chocolate.lviv.ua
  • Освітній напрямок – Вікторія Христенко / +38 (067) 471 85 85, vkhrystenko@vilni.school

Наші контакти