Холдинг емоцій «!FEST»

!FEST - це мережа креативних ресторанів та проектів з оригінальними концепціями, заснована 2007 року у Львові. Сміливі проекти та їх професійна реалізація робить Компанію унікальною. Вже перший проект - ресторан «Криївка», приніс великий успіх по всій Україні та за її межами, за перший місяць роботи його відвідало більше 50 тисяч осіб.

Місія та ціль

Місія

Творити унікальний простір позитивних емоцій та вражень, робити себе, місто, країну та світ кращими.

Ціль

Стати світовою компанією в ресторанному та шоколадному бізнесі

Цінності

Унiкальнi та яскравi, пристраснi та небайдужi, патрiотичнi та вiдкритi - ми разом рухаємось вперед!

Історія розвитку

На початку весни, 2007 року, десь на площі ринок у Львові, троє молодих підприємців, а в душі повстанців, були у стані непереборного бажання створити власну компанію, яка, перш за все, базуватиметься на принципах та цінностях, які вони поділяють. Один з них виступив в ролі інтегратора, оскільки зумів об'єднати різних людей разом, саме ним був Андрій Худо. Ідея і бажання були прийняті, затверджені і виправдані шалено швидко, що повною мірою свідчить про відсутність страхів та інтуїтивні вчинки, спровоковані довірою. Справи йшли правильними та швидкими темпами. Вечори надихали бізнес-планами, а свідомі дні розставляли некоректні цифри по місцям, розроблялись логотипи, збиралась команда, створювалась компанія. Першим був літній ресторан «Біля Діани». Одразу після відкриття першого ресторану почалася робота над «Криївкою», яка відкрилася у вересні 2007 року. «Криївка» дала базис розвитку нашого холдингу, тому що це була правильна ідея в правильний час. До речі, першим банком, з яким ми почали співпрацю був банк "Львів".

Засновники холдингу

Андрій Худо
Юрко Назарук
Дмитро Герасімов

Спільнота «Lokal»

В українській економіці, на жаль, однією з рушійних сил є система «відкатів» - іншими словами Ти платиш, а Тобі за правильний вибір віддають частину (часто Твоїх) грошей - ця система працює як в державних, так і приватних структурах та свідчить про корумпованість та нечесність у стосунках. Ми будуємо свої стосунки з Тобою чесно та відверто. Наші ціни у всіх закладах є доступними та ніколи не переступають межу здорового глузду чи, так званого, “преміум сегменту”. Та будуть такими завжди! Дати знижку – це означає підняти ціни (бо інакше ми просто змушені будемо закритись!) та дати той самий «відкат»! Ми хочемо прозоро будувати стосунки з друзями, так як це роблять у всьому цивілізованому світі. Один із способів і є – система лояльності. Вона дає можливість краще зрозуміти потреби кожного та зробити хоч і не надто дорогий та все ж приємний і головне корисний подарунок, щоб залишились позитивні емоції та добра згадка.

Детальну інформацію про систему лояльності ти зможеш знайти на сайті Lokal.

Друзі та партнери

Щодня до нас долучаються нові партнери. Якщо й ти хочеш ним стати, обирай напрямок, який цікавить і телефонуй або пиши.

  • Контакт для ЗМІ – Оксана Ємець / +38 (063) 418 13 20, oyemets@kryjivka.com.ua / Підписатись на розсилку для ЗМІ
  • Зв'язки з громадськістю – Тарас Маселко / +38 (050) 431 55 84, prgroup@kryjivka.com.ua
  • Відділ постачання – Людмила Остапчук / +38 (067) 410 77 07, postachanna@kryjivka.com.ua
  • Франчайзинг П'яна Вишня – Ріта Демчук / +38 (067) 443 30 26, mdemchuk@kryjivka.com.ua
  • Франчайзинг Львівські пляцки – Євген Стефанюк / +38 (067) 547 10 09, jstefanyuk@kryjivka.com.ua
  • Франчайзинг Львівська майстерня шоколаду – Віта Софіянчук / +38 (050) 377 51 19, vsofiyanchuk@chocolate.lviv.ua
  • Проектний відділ – Вікторія Христенко / +38 (067) 471 85 85, vkhrystenko@kryjivka.com.ua

Наші контакти