Третій міжнародний фестиваль сучасного мистецтва New Wave Exhibition (NWE)
23.05.18

25-27 травня маємо на !FESTrepublic ще один фестиваль! Вже втретє відбудеться міжнародний фестиваль сучасного мистецтва і креативних індустрій New Wave Exhibition (NWE). Збираємо молодих митців з усієї України, щоб створити постійно діючу арт-платформу для комунікації людей творчості та розвитку розвитку української арт-індустрії.

Свої роботи, інсталяції та перформанси представлять понад 70 українських художників. Окрім цього у програмі фестивалю заплановано виступи театрів, кінопокази, лекції, панельні дискусії, зону віртуальної та доповненої реальностей, ярмарка хенд-мейд брендів. Функціонуватиме три сцени електронної музики, фуд-корт, дитяча зона та ранкова йога на даху заводу. Також відбуватиметься перший в Україні міжнародний бітбокс батл та поетичний батл зі зірковим суддівським складом, імена якого поки не розкриваються.


На NWE будуть фестивалити: Фагот з гурту ТНМК (зіграє DJ-ceт після Open Show у перший день події); Слава Фролова (телеведуча, журі талант шоу “Україна має талант”, засновниця фонду підтримки і розвитку молодого мистецтва України та культурно-соціального проекту “Арт-Пікнік”), яка прочитає лекцію та візьме участь у панельній дискусії разом з зі заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком, художниками Влодком Кауфманом та Лесем Панчишином, бізнесменом Андрієм Худо та експертом з продаж Людмилою Калабухою. Також захід з лекціями відвідають Шоу-програма фестивалю теж наповнена чималою кількістю сюрпризів серед яких: єдина у світі оперна діва, яка грає на музичному інструменті майбутнього - лазерній арфі,DJ сет від Raft Tone (Eurovision 2017), люмінісцентні балерини, барабанне та паперове шоу, танцювальний флеш-моб від фіналіста проекту «Танцюють всі» Вадима Лященка.

Музичним хедлайнером рейв вечірки буде відомий у Європі діджей Summer of Haze. Подію відвідають багато українських блоґерів, а двоє з них Леонід Мартинчик та Марія Оз (більше відома на теренах Instagram під нікнеймом Духовное Лицо) прочитають лекції для гостей фестивалю.

Окрім незвичних мистецьких інсталяцій, виставкої зони 18+, відвідувачі матимуть змогу торкнутися мистецтва у прямому розумінні цього слова під час фестивальних майстер-класів: з малювання оголеної натури, стріт арту, бітмейкінгу, анімації. Шоу-кейс з бітбоксингу також дасть фіналіст проекту «Україна має талант» Олександр Глух (Big Brother). Наприкінці фестивалю буде проводитися закритий аукціон з продажу картин, куди запрошуються відомі львів’яни. В програмі аукціону вони матимуть змогу повчитися малювати оголену натуру, а також отримати майстер-клас зі скретчингу. З більш детальною програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті www.nwe.com.ua

Гасло фестивалю New Wave Exhibition – «Я – меценат мистецтва». І воно про те, що кожен може підтримати українську арт-індустрію. Така підтримка є вкрай важливою, адже мистецтво і креативні індустрії – це основний рушій розвитку культури, формування цінностей та еволюції свідомості.