У Львові відбудеться найбільший в Україні фестиваль освіти «Вчителі майбутнього»
21.06.23
Найбільший в Україні освітній фестиваль «Вчителі майбутнього» від ГС «Освіторія» та Холдингу емоцій «!FEST» повертається. Захід пройде 22-23 червня у Львові! 


Фестиваль відбудеться втретє. Востаннє подібна подія проходила у Львові в 2019 році, зібравши близько 800 учасників.

«Воєнний контекст болюче впливає на освітянське сьогодення. Тому головною задачею цьогорічного фестивалю буде окрилити вчителів, подякувати їм за незламність та подарувати надію та позитив. Ключовою темою події стануть пошуки стратегій відновлення української освіти. Разом із освітянами, урядом та громадськістю ми будемо говорити про те, як навчати і навчатися зараз, поділимося ефективним досвідом, обговоримо інновації та актуальні освітні проблеми, і головне — шукатимемо робочі шляхи їх розв’язання», — розповідає Зоя Литвин, голова громадської спілки «Освіторія».

На учасників «Вчителів майбутнього» чекає близько 100 подій протягом 2-х днів: панельні дискусії, презентації досліджень, лекції, майстерки, інтерактивні формати, неформальне спілкування, безлімітний та натхненний нетворкінг.

Серед спікерів заходу — Перша леді України Олена Зеленська, міністр освіти та науки Оксен Лісовий, голова ДСЯО Руслан Гурак, директорка УЦОЯО Тетяна Вакуленко, СЕО студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філліпов та ще майже півсотні українських і зарубіжних лідерів освіти та громадськості.

Головні теми заходу: подолання освітніх втрат, НУШ, дистанційне навчання, ментальне здоров'я учнів та вчителів, штучний інтелект, відбудова освіти і багато іншого.

Вартість квитка становить — 600 грн з учасника. За це гості отримують: право на відвідування всіх лекцій, майстерок і розважальної частини фестивалю протягом двох повних днів події. Придбати квиток можна за посиланням.

Фестиваль відбудеться за адресою: Львів, вул. Старознесенська, 24-26, на території !FESTrepublic.