Leopolis Grand Prix цього року інший
01.07.14

У суботу, 28 червня, у Львові в рамках фестивалю Leopolis Grand Prix відбулася виставка ретро автомобілів, символічний пробіг трасою «Львівський трикутник та збір коштів на допомогу військовим.

28 червня на площі Ринок львівяни та гості міста мали змогу оглянути виставку ретро автомобілів, участь у якій взяло близько півсотні ретро екіпажів. Окрім того, всі бажаючі могли долучитися до збору коштів на потреби армії. На залучені кошти та на частину коштів з проведення фестивалю було закуплено 500 карематів та 284 дощових костюмів для військових з 24-ої механізованої бригади з м. Яворова Львівської області.

Вранці 28 червня авто зібралися перед Ратушею і звідти вирушили на трасу «Львівський трикутник» (вул. Вітовського – вул. Стрийська – вул. Героїв Майдану), по якій здійснили пробіг. Після цього вони повернулися на площу Ринок, де впродовж всього дня проводилася експозиція авто та збір коштів. В неділю, 29 червня, допомога вирушила з площі Ринок до Яворова.

Попередньо на фестиваль мали приїхати учасники з країн Балтії, Польщі, а також інших міст України. Оргкомітет вирішив відмовитися від проведення заходу і провів фестиваль в форматі акції на допомогу українським військовим.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї справи!