Куди піти у Львові цього тижня?
29.11.22
Щодня кнайпи нашого Холдингу запрошують гостей не тільки на смачну трапезу, а й на цікаві концерти чи мистецькі заходи. Робимо це для того, щоб львів’яни та гості міста могли перевести подих, а заразом і допомогти ЗСУ та доєднатись до ініціатив, котрі наближають перемогу.

Щоб тобі було зручніше обрати, де провести вечір, зібрали докупи всі івенти, які відбуваються в мережі. Шукай щось файне для себе і приходь в гості!


*Розклад подій може змінюватись. Детальну інформацію шукай у соцмережах закладів.

Дзиґа

Kostia Kravchuk hammond quartet

Kostia Kravchuk hammond quartet – авторський проєкт Львівського джазового музиканта, студента ЛНМА Костянтина Кравчука. Більшість композицій написана спеціально для складу квартету з хамонд-органом, який є більш специфічним і значно менш поширеним варіантом джазового ансамблю, оскільки в ньому немає окремого інструменту, який би виконував функцію басу – її виконує орган. В проекті беруть участь відомі в Україні і, зокрема, у Львові музиканти: Ярослав Казмірчук – Труба, флюгельгорн; Тарас Кушнірук – гітара; Леонід Петкун – барабани.

Дата: 29 листопада | 19:00
Вхід: 200 грн
Деталі тут

Перевірка матеріалу від Lviv City Stand Up

Cеанс масової терапії стендап заспокоєння. Збираємось не так для сміху, як для того, аби згадати як то проводити час разом, принизити трохи русню та зібрати пару гривень на потреби армії та волонтерів.

Дата: 30 листопада | 20:00
Вхід: 100 грн

Крамниця думок

Крамниця думок занурить вас у легкий джаз з домішками етнічного співу. Концерт відбудеться в підтримку наших воїнів на фронті, вилучені кошти підуть на купівлю бандеромобіля.

Дата: 3 грудня | 19:00
Вхід вільний

Театр пива «Правда»

Вечірній стендап 

Півтори години найсмішнішої відвертості від коміків! Вони розкажуть свої історії з життя, голови і космосу, щоб цей вечір став для незабутнім!

Коли: 1 грудня | 20:00
Вхід: 250-300 грн

Благодійний виступ Pravda Orchestra  

Pravda Orchestra для перемоги! Граємо, щоб ви могли насолоджуватись оркестром та донатити нашим непереможним захисникам. 

Коли: 2 грудня і 4 грудня | 19:00
Вхід: довільний донат від 50 грн
Додаткова інформація за телефоном (050) 374 49 86

Благодійний виступ Pravda Orchestra. Українська музика

Українська музика з під струн та смичків Pravda Orchestra під пиво та смачні страви! 

Коли: 3 грудня | 19:00
Вхід: довільний донат від 50 грн
Додаткова інформація за телефоном (050) 374 49 86


Дуже висока кухня

Вечеря з вином від Сергія Стаховського

Перша ракетка України презентуватиме авторські вина Закарпаття, а кухарі Дуже високої кухні приготують особливі страви. На тебе чекатимуть вісім винних позицій, про які розповість Сергій Стаховський, та п’ять страв, які підкреслять смак напою від наших шефів.

Дата: 4 грудня | 18:00
Вхід: 1200 грн
Квитки тут


!FESTrepublic

Казкові читання «Мудрість серця» 

Казки — безмежний простір для творення, ресурсу та радості, який дарує світло і добро своїм слухачам. Запрошуємо на їх читання від авторки Анастасії Клюфас. 

Коли: 29 листопада | 19:00

Концерт гурту КОМУ ВНИЗ 

КОМУ ВНИЗ — український рок-гурт, створений 1988 року в Києві. Його творчість на 100% наповнена Україною: її традиціями, культурою, музикою, шаною нашим героям та українським духом! Саме це можна почути у кожній улюбленій композиції КОМУ ВНИЗ.

Концерт КОМУ ВНИЗ у Львові буде присвячений пам'яті Сергія Степаненка: «Ми будемо 3 грудня во славу всіх нас, заради двох миттєвостей — заради світлих очей і заради того, щоби глянути в такі рідні обличчя! З нами, до речі, буде команда Джеки, за що від нас дуже велика дяка і пошана! Зустрінемося!»

Коли: 3 грудня | 19:00

Хейтспіч

Запрошуємо послухати нові та старі треки груту хейтспіч на благодійному концерті. 

Коли: 4 грудня | 18:00