м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26
+38 (067) 877 91 64
Corporatura
CORPORATURA – створюємо такий мерч, який захочеться носити!

Дарувати справді потрібні та корисні корпоративні подарунки — це ще той витвір мистецтва, а особливо, коли це пакунки для колег напередодні Різдва, Нового року, дня народження компанії чи інших великих свят.

 
Ми допомагаємо створювати корпоративні подарунки з ідеєю та сенсом. Аби кожен елемент боксу був наповнений легендою та відповідав цінностям компанії. 

Наша суперсила – це робота з повним циклом виготовлення сувенірів: від створення концепції до моменту, коли усі працівники отримають свій пакунок у будь-якій точці світу.   

 

Чим займаємося?
  • Концепції: створення концепції та легенди подарунку, трансляція цінностей компанії через подарунки.
  • Дизайн і візуалізація: створення мудборду, розробка дизайнів та візуалізацій сувенірів, підгтовка макетів до виробництва.
  • Мерч і подарунки: пошук і підбір айтемів, виготовлення взірців, друк на сувенірах, консьєрж-сервіс. 
  • Пакування і складське зберігання: індивідуальне пакування, підбір пакування для транспортування, зберігання на складі з охороною, щомісячна інвентаризація залишків.
  • Логістика і менеджмент відправок: завантаження і розвантаження, менеджмент перевізників, створення видаткових, трекінг статусів і кризовий менеджмент, звірка статусів доставок, оплата транспортних витрат.
Хочеш переглянути наші реалізовані проекти? Тоді тицяй сюди!

Вжух! І працівники тішаться подарункам