пн. - нд. 12:00 - 22:00
Правда Craft Mission
Мікро-паби на районі від пивоварні «Правда». 

Правда Craft Mission — це прибудинковий паб здорової людини: невеликий, затишний, як ще одна кімната твоєї квартири. Тут намагаємось поєднати ретельний підхід до споживання крафтового пива та сусідську атмосферу. Ми напишемо про новинку, налиємо із собою заздалегідь по дзвінку і спитаємо, яке пиво хочеш. Водночас ретельно контролюємо все, що пов'язано з пивом, бо розуміємо, що крафтове – делікатний продукт, де все має значення: асортимент, келих, система наливу, людина за баром, меседжі від виробництва, дегустації. Тут часто можна побачити професійних пивоварів і Юрка Заставного.

Кожен мікро-паб має чат сусідів, ми активно беремо участь у локальних толоках та проєктах на районах. До того ж на постійній основі підтримуємо бігунів та велосипедистів, а ще до нас можна з домашніми улюбленцями — ми pet-friendly. 

Зараз маємо 7 мікро-пабів у різних районах Львова. В цих просторах уникаємо зайвого – дорогих меблів і ремонту в стилі фіолетового гіпсокартону, натомість досвідчені бармени наливають якісне пиво. Наші мікропаби: 

  • м. Львів, вул. Віденська, 3 / (50) 460 51 06
  • м. Львів, вул. Пасічна, 179 / (050) 460 51 08 (орієнтир ЖК «Ваш дім», вул. Пасічна, 171)