Програма лояльності Lokal

Ми хочемо прозоро будувати стосунки з друзями. Один із способів до цього – це система лояльності. Вона дає можливість краще зрозуміти потреби кожного та зробити хоч і не надто дорогий, та все ж приємний і, головне – корисний подарунок, щоб залишились позитивні емоції та добра згадка. Більше того, ми об'єднуємо всіх тих, хто лояльний до нас, добрими справами, як, наприклад, цілі Фонду вільних і небайдужих, який допомагає дітям і не тільки.

Lokal – це програма лояльності Холдингу емоцій !FEST, яка діє у мережі закладів та партнерів !FEST. Для участі у програмі потрібно мати картку лояльності Lokal, яку можна отримати зареєструвавшись у мобільному додатку

Учасники програми мають можливість накопичувати на власний «локальний рахунок» спеціальну валюту спільноти – бофони. Далі, такими накопиченими бофонами можна оплатити рахунок (повністю або частково) у будь-якому закладі спільноти Lokal, пожертвувати на доброчини, або ж обміняти на шось добре і цікаве з каталогу винагород. А як маєш уродини, з карткою lokal отримаєш вигідні пропозиції та подарунки.

Читай тут правила програми та політику конфіденційності

Відписатися від участі в Lokal.
*Накопичені Бофони мають бути використані Учасником протягом 12-ти місяців з моменту їх нарахування на рахунок, в іншому випадку вони будуть списані (видалені) з рахунку.