Унікальний проект не лише для України, а й для світу
19.12.18

У ресторані не буде ані сталого меню, ані звичних кельнерів. В закладі працюватимуть лише кухарі та технічний персонал. Гості замовлятимуть страви, базуючись лише на своїх смаках та бажаннях.

Команду кухарів очолюватимуть різні шеф-кухарі в різні дні, котрі пропускатимуть побажання гостей через свої вміння та власний стиль, як музиканти, котрі виконують відомі речі у власній інтерпретації. Так, команди можуть очолювати й гостьові кухарі. Таким чином до Львова приїжджатимуть відомі кухарі на гастролі та готуватимуть бажані страви у своєму стилі.

Над цим проектом ми працювали декілька років. І це стало можливим лише після створення власної !FEST Школи кухарів, на основі котрої й виросла нова генерація львівських кухарів.

Називається це все - “Дуже висока кухня” - їжа та музика без посередників.

Це швидше гастрономічний експеримент, аніж звичний ресторан.

Доповнюватиме гастрономію музика, котра звучить лише з вінілів, та унікальна рупорна акустика, винайдена та виготовлена у Львові.

До Нового Року заклад працюватиме в тестовому режимі - тому поспішайте стати першими учасниками проекту, шо творить нову сторінку історії львівської гастрономії. :)

Чекаємо всіх з 22 грудня на стриху площі Ринок, 14 (над Найдорожчою ресторацією Галичини)

Дуже висока кухня на Facebook.