Школа вільних та небайдужих
Школа вільних та небайдужих — це сучасна українська школа, основним завданням якої є на основі цінностей, знання та досвіду виховати вільну, щасливу, гідну, відкриту та небайдужу людину. Маємо дві академічні школи у Львові, а також школи, які працюють з різними напрямками загального розвитку дітей: 

Школа мистецтв вільних та небайдужих 
Працюємо з дітьми за трьома напрямами: дизайн, музика та театр, проте не просто навчаємо мистецтву, а допомагаємо зрозуміти його та жити з ним. 

Школа гарту вільних та небайдужих
Спортивний підрозділ, який опікується фізичними активностями та здоров'ям дітей. Заснована спільно з тріатлоністами з команди «Три леви». Саме вони навчають, як їздити на ровері, плавати в одязі, дзюдо, акробатиці, айкідо, футболу та іншому.

Школа виживання та лідерства вільних та небайдужих
Тут дитина навчиться бути самостійною і самозарадною. Буде легко розв'язувати буденні проблеми та навчиться давати собі раду не лише в повсякденному житті, а й в екстремальних умовах.

Маленька школа вільних та небайдужих
Школа для найменших, де ми вчимо діток ставати небайдужиками вже від 3 рочків. Але це вже школа, з уроками, цінностями та навичками.

Онлайн-школа вільних та небайдужих
Школа у форматі «живих уроків» на основі авторських програм для початкової школи. Школа, де діти отримують повноцінну та якісну онлайн-освіту, незалежно від місця проживання.

Творимо школу, в якій хочеться вчитися!