Школа вільних та небайдужих
Школа вільних та небайдужих — це сучасна українська школа, основним завданням якої є на основі цінностей, знання та досвіду виховати вільну, щасливу, гідну, відкриту та небайдужу людину. Маємо дві академічні школи у Львові, а також школи, які працюють з різними напрямками загального розвитку дітей: 

Школа мистецтв вільних та небайдужих 
Працюємо з дітьми за трьома напрямами: дизайн, музика та театр, проте не просто навчаємо мистецтву, а допомагаємо зрозуміти його та жити з ним. 

Школа гарту вільних та небайдужих
Спортивний підрозділ, який опікується фізичними активностями та здоров'ям дітей. Заснована спільно з тріатлоністами з команди «Три леви». Саме вони навчають, як їздити на ровері, плавати в одязі, дзюдо, акробатиці, айкідо, футболу та іншому.

Школа пригод та лідерства вільних та небайдужих
Тут дитина навчиться бути самостійною і самозарадною. Буде легко розв'язувати буденні проблеми та навчиться давати собі раду не лише в повсякденному житті, а й в екстремальних умовах.

Маленька школа вільних та небайдужих
Школа для найменших, де ми вчимо діток ставати небайдужиками вже від 3 рочків. Але це вже школа, з уроками, цінностями та навичками.

Онлайн-школа вільних та небайдужих
Школа у форматі «живих уроків» на основі авторських програм для початкової школи. Школа, де діти отримують повноцінну та якісну онлайн-освіту, незалежно від місця проживання. Детальніше на сайті – online.vilni.school

Школа цифрових технологій
Простір розвитку та формування корисних умінь у цифровому світі. Це про уроки інформатики, на яких вчимо швидко розв'язувати проблеми та генерувати рішення, а також про гуртки, на яких даємо свободу у креативності та творимо неймовірні проєкти!

Школа іноземних мов 
Маємо мету, щоб учні нашої школи вільно володіли англійською мовою. Взявши за основу методику CLIL (Content and Language Integrated Learning), ми змінюємо підхід до навчання та інтегруємо для дітей англійську в буденність.

Творимо школу, в якій хочеться вчитися!
  • м. Львів, вул. Клепарівська, 39 (Стадіон СКА)
    067 674 46 69 / welcome@vilni.school
  • м. Львів, вул. Наукова, 7
    068 351 15 18 / info@vilni.school