Графік роботи кав'ярні у Львові
пн. - пт. 09:00 - 18:00
сб. - нд. 12:00 -20:00
Кавова компанія Kulturrra
Культура потрібна для того, аби полегшувати життя. Робити його приємнішим. Кавова культура – не виключення. За допомогою кави спілкування стає приємнішим, ранки – затишнішими, а зустрічі – душевнішими. Кава – це такий собі привід, своєрідний соціальний ритуал, клей, що допомагає збирати людей докупи. «Ходи на каву» – це, мабуть, один з найзвичніших початків більшості історій, серед яких ми живемо.
Так починається дружба, кохання, чи цікаві проекти, все найкраще, що нас оточує.


Останнім часом культура кави змінилася. З‘явилися безліч нових способів пиття та приготування, нового посуду та подачі. Це добре, що українська кавова культура розвивається і рухається разом із рештою світу. Саме завдяки цьому маємо кавові місця, не гірші за європейські, а місцями може і ліпші. Та ми йдемо іншим шляхом. Для нас ціннішими є не так нові способи, як якість. Ми п’ємо каву із затишного посуду, до якого ми звикли і який любимо. Ми потребуємо хорошої кави, яка б доповнювала наше життя, а не вимагала на себе аже занадто багато уваги. Кава – це про емоції та спілкування. 


І наша кава саме про це. Kulturrra – це хороша кава, ми відбираємо та купуємо її безпосередньо в фермерів Центральної Америки, лише арабіку, фактично одну з найкращих в світі.

Ми обсмажуємо її і мелемо спеціально під певні способи приготування – еспресо, джезву чи горнятко. Бо ми не хочемо вчити, як кому готувати собі каву. Ми хочемо зробити насправді добру каву близькою та зручною. І чесною, бо хороша кава не обов’язково повинна коштувати усі гроші світу. :)


Лишити в каві приємність. Щоб хороша кава і надалі асоціювалася з ідеями, поезією та спілкуванням. Бо це важливо. Бо саме це і є kulturrra. А про що п‘єте каву ви?

м. Львів, вул Старознесенська, 24-26
+38 (063) 061 79 88