+38 067 657 33 33
+38 097 957 33 33
Квітка. Майстерня будинків

Зазвичай, коли ми говоримо про квартири у новобудовах, ми уявляємо собі приблизно однакові будинки, які практично не відрізняються не тільки одне від одного, але й від житлових будинків, які будувалися 10, 20, 30 років тому. Ми хочемо змінити це і побудувати житло, де хочеться мешкати, яке буде зручним і приємним. Таким, в якому хотілося б ростити та виховувати дітей, і в якому вони б виростали кращими, розумнішими і добрішими.

Наше місто — це спільний простір і наш спільний клопіт. На жаль, під час Союзу таке розуміння міста було втрачено і тільки зараз починає потроху з'являтися знову. Наша мета — додати свій внесок у правильне розуміння громадських просторів.

Будинок — це перехід від власного простору (власного помешкання) до загального (міста). Для правильного формування поглядів та світосприйняття важливим є простір, в якому ти живеш. І ми віримо, що наші будинки зможуть змінити наше місто на краще.

Нові проєкти:

SOLOWAY на Пасічній — затишний будинок бізнес-класу на 46 квартир в унікальній локації — навпроти Винниківського лісопарку. Старт бронювання квартир!

Реалізовані проєкти:

Відділ продажу:

  • вул. П. Буйка, 27, +38 097 957 33 33