+38 067 657 33 33
+38 097 957 33 33
Квітка. Майстерня будинків

Наше місто — це спільний простір та наша спільна відповідальність. І ми взяли собі за місію, — через нове житло, в якому хочеться жити, змінювати місто на краще. 

Квітка. Майстерня будинків — девелоперська компанія, яку ми заснували ще в 2015 році. За цей час ми збудували 14 будинків, віддали ключі мешканцям в 6 проєктах на 60 тисячах квадратних метрів, і плануємо рости і будувати якісне і кльове житло й надалі. 

Попри всі тренди і зміни, ми створюємо будинки і проєкти, які викликають думку “о, я б тут купив квартиру”. 

Зараз будуємо три проєкти:

ПІД ЗОРЯМИ – новий простір у Брюховичах, що розташований трохи вбік від основного трафіку, з яром, в якому безліч дерев та джерело, що набирає невелике озерце. Тут спокійно, затишно та чудово видно зорі! Площа території - близько 6 гектарів, з яких половину плануємо як територію для прогулянок та відпочинку. Тут буде дитячий садок, мультифункційний спортивний стадіон з баскетбольним полем, полем для міні-футболу, бадмінтону та волейболу, місця для занять йогою, поле для петанку та вуличні тренажери. У різних частинах цього простору ми запланували зони для пікніків та барбекю, гамаки, зони для релаксу біля водойми, безліч пішохідних стежок та навіть відновлений міст для прогулянок через яр.

Лікарська, 12 – будинок у мальовничих Брюховичах, висотою лише в 4 поверхи та на 16 квартир. Ідеальна локація для тих, хто любить прогулянки на свіжому повітрі та аромат лісу.  

SOLOWAY на Пасічній,150 — затишний будинок бізнес-класу на 46 квартир навпроти Винниківського лісопарку. Квартири з терасами та смарт-квартири, в різних плануваннях. 

Проєкти, які ми реалізували:

Будинок на Бортнянського, 28 — наш перший проєкт, неподалік центру міста. Будинок декорований французькими балконами, що відтворюють нотний стан, а на кожному поверсі будинку представлена окрема течія мистецтва певної епохи. 

Соната Бортнянського — будинок продовжив історію інтер’єрів, пов’язаних з українським композитором Дмитром Бортнянським. На вході у будинок - світильник у вигляді органу та стилізована рецепція. 

ҐОРҐАНИ — “коли в горах як вдома, а вдома як в горах”, житловий масив на вул. Стрийській, 1113В. Тут є все, що потрібно для комфортного життя, і це прямо на виїзді з міста в сторону гір :)

Клубний будинок на Личаківській, 79 — елітний 6-ти поверховий будинок в історичній частині Львова. Лише 10 квартир. 

Вільне Місто — інноваційний житловий комплекс на вул. П. Буйка, 27 у Львові. На даху - мультифункційний спортивний майданчик з баскетбольним полем, вуличні тренажери, місце для йоги, великий внутрішній двір з скелелазною гіркою для діток, кубом-лазанкою, гойдалками, а влітку тут працює водяна арка. А ще тут є два парника на даху, де мешканці вже вирощують улюблені рослини.

Коло Львова. Будинок вісімдесяти велосипедів — житловий комплекс, створений для тих, хто легко сідає на ровер і їде з роботи додому. Чи бере на вихідних двоколісного друга і виїздить в ліс, аби трохи відпочити від міського двіжу. Локація: Брюховичі, вул. Курортний проїзд, 1.