м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26
пн. - нд. 12:00 - 19:00
Пивоварня «Правда»

У кінці 2014 року після піврічного монтажу ми відкрили пивоварню «Правда» в приміщенні колишнього ЦУМу на центральній площі Львова. Чеський інжиніринг, бельгійський консалтинг, німецька лінія розливу в пляшки, іспанська система наливу в келихи, американський пивовар — здається, нам допомагала вся планета! Через півроку після запуску ми без особливих сподівань послали наш щойно зварений стаут «Від Сяну до Дону» на Brussels Beer Challenge — і отримали бронзу! Згодом здобули там і срібло, і навіть золото, але перший із тих призів досі найбільш пам’ятний.

«Правду» створено для того, щоб світове розмаїття сортів було і в Україні. Тому ми варимо широку палітру сортів — від класики до сауерів. Вважаємо, що кожне пиво базується передусім на технологічній досконалості і збалансованості, у якій першу скрипку грає робота наших маленьких партнерів — дріжджів, а ми їм тільки допомагаємо. І якщо закладено правильну основу, пиво не має дефектів і помарок, тоді у гру вступають екзотичні хмелі й інші спеції.

Ще одна мета «Правди» — створювати сорти, які поєднують знані міжнародні стилі з питомою українською тематикою. Наприклад, «100 років УНР» — імперський стаут, настояний на чорносливі і копченій груші. Або «Замкова гора» — кислий берлінервайс із додаванням квіток бузини.

Щоб мати змогу розвиватися, після трьох років на площі Ринок ми переїхали на іншу локацію біля Високого Замку — це !FESTrepublic, де раз-двічі на рік проводимо Craft Beer & Vinyl Music Festival.

І хоча 2020-го нам виповнилося вже шість років, ми відчуваємо, що тільки почали вчитися! І попереду ще багато стилів, колаборацій, подорожей та ідей. Україна така багата на фрукти, ягоди і спеції, що нове пиво можна створювати хоч щодня.

Дякуємо, що ти з нами в цій нескінченній захопливій подорожі! Пам’ятай, що споживання крафтового пива від маленької пивоварні — це підтримка тих, кому вона справді потрібна.

До зустрічі на пивоварні, в пабі чи на фестивалі!