Крамниця Telesyk Toys
вул. Шевська, 1
пн – нд 10:00 – 21:00
067 933 67 06
Telesyk Airlines
Telesyk Airlines, або історія наймолодшого у світі бізнесмена.


Всі знають українську казку про Івасика-Телесика. Проте мало хто цікавився долею Телесика після його неймовірних пригод з гусками та злою відьмою. А нам стало цікаво, як сьогодні поживає Телесик і ми готові поділитися з вами цією захопливою історією!

Як виявляється, Телесик та гуска, яка його підібрала раніше, затоваришувати, та що там казати — стали кращими друзями й навіть заснували власну справу. Ідея витала в повітрі – тож потрібно було просто взяти та почати втілювати. Телесик планував маршрути у різні країни, а гуска зібрала команду з найпрудкіших та найсміливіших друзів-гусей — так і розпочалася історія одних із найнадійніших авіаліній у світі — Telesyk Airlines


Сьогодні Telesyk Airlines — бренд дитячого українського одягу, що надає малечі крила. Бо з крилами і монстри не страшні. Коли зайшла мова про створення якогось простору, присвяченого бренду, захотілось зробити не просто крамницю дитячого одягу, а світ казки та забавок для щасливих людей. 

Так і з’явився Telesyk Toys


Все, чого ми спочатку навчились — ми навчились через забавки. Це те що робить нас дітьми й викликає посмішку. Telesyk Toys — місце, де ми заново відкриваємо для всіх світ забавок. Показуємо найкрутіші бестселери та відкриття року, розповідаємо, чим бавляться по цілому світі і дорослі, і діти. Віримо, що дорослим  забавки треба не менше, аніж дітям. То найкраща психотерапія та медитація. 

Бери малечу і ходи у гості, щоб стати троха щасливішими!