м. Львів, вул. Вірменська, 20
+38 (050) 371 09 08
пн. – нд. 11:00 – 23:00
Ресторація-музей «Гасова лямпа»

Львів славиться не одним винаходом: були серед них невеликі, а були й такі, що розпочали нову добу для всього світу. Відкриття гасової лямпи львівськими фармацевтами Яном Зегом та Ігнацієм Лукасевичем 1853 року — один із таких впливових винаходів.

«Гасова лямпа» — ресторація-музей. Ми маємо другу найбільшу колекцію гасових лямп у Європі, яка нараховує 528 екземплярів. У нас відтворено всі етапи видобутку й дистиляції нафти. У закладі є точна копія однієї з перших гасових лямп. А ще настільні лямпи імператора Франца-Йосифа, лямпи Джузеппе Гарібальді й Миклухо-Маклая. А на вході в заклад можна зробити фото біля пам’ятника гасовій лямпі і Яну Зегу.

Головне, що має спробувати кожен, — наш хімічний дослід. Це дегустаційний сет настоянок різних смаків, які ми подаємо в пробірках. Маємо і на двох — 200 мл, і на дужу компанію — 800 мл.

Посмакувати до нього ти можеш найсмачнішими концептуальними стравами «Вечеря либака» чи «Дзядзьо на бамбетлях» або ж скуштувати найкращі «Крильця по-депутатськи». А на десерт, звичайно ж, алкогольне желе «Кольорові буцики» та фірмова кава «Чмок-димок». Меню можеш переглянути тут.

Ще у нас є тераса з чудовим видом на старий Львів, де можна не тільки посмакувати стравами і насолодитися атмосферою, а й зробити чудові фото!

На першому поверсі у нас є сувенірна крамничка, де можна придбати гасові лямпи, нафту зі Львова і не тільки! :)

Тут знайдеш трохи про життя закладу, його історію: @gasovalampa