м. Львів, пл. Ринок, 1
+38 (097) 997 55 65
пн – нд 09:00 – 22:00
Grand Cafe Leopolis
Місце, де кавує історія.

Тут можна дізнатися про цікавинки й події, які ставалися у Львові відтоді, як люди навчилися фотографувати. Про лижний трамплін на Знесінні, про страйки, канатну дорогу у Стрийському парку, перші польоти й інші пригоди нашого міста розповідають близько 700 фотографій на стінах Grand Cafe Leopolis.

Візитівкою Grand Cafe Leopolis є те саме безжально-наркотичне тістечко Леополіс перед яким несила втриматися. Увесь процес виготовлення тістечка суворо регламентований по годинах: із моменту намащування коржів має пройти рівно 12 годин, після цього торт продається не довше 12 годин. Кожен пляцок записується у спеціальну Реєстрову книгу пляцків «Леополіс», де йому присвоюється персональний номер.


Відомий заклад і своїми вежами в три тарелі. Вежу на сніданок панство може смакувати з 8 до 15, тож приходьте і обирайте свою: з лососем, беконом, з курячим рулетом та страчателлою, з авокадо або ж із млинцями з солодким сиром, і у подарунок отримуйте частунки з намазанками та келих ігристого або лимонад на вибір. Також можете обрати одну з основних страв, які подаються з 12:00 і до кінця дня. 

Можете більш детально ознайомитись з меню.