м. Львів, пл. Ринок, 1
+38 (097) 997 55 65
пн – нд 9:00 – 21:30
Grand Cafe Leopolis
Місце, де кавує історія.

Направду, Львівська ратуша – це місце, навколо якого крутиться Львів. Вона пережила кілька воєн, пам'ятає і Австрію, і Польщу, і німців, і совєтів. Тому для нас само собою зрозуміло, що саме тут має бути кав'ярня, яка розповідає про історію міста.


Тут можна дізнатися про цікавинки й події, які ставалися у Львові відтоді, як люди навчилися фотографувати. Про лижний трамплін на Знесінні, про страйки, канатну дорогу у Стрийському парку, перші польоти й інші пригоди нашого міста розповідають близько 700 фотографій на стінах Grand Cafe Leopolis.

Основний продукт меню – найкраще і найсвіжіше у світі тістечко «Леополіс». Увесь процес виготовлення безжально-наркотичного тістечка суворо регламентований по годинах: із моменту намащування коржів має пройти рівно 12 годин, після цього торт продається не довше 12 годин. Кожен пляцок записується у спеціальну Реєстрову книгу пляцків «Леополіс», де йому присвоюється персональний номер.


Окрім фірмового тістечка є і французькі десерти, але ті, які були характерні для ресторанів Львова австро-угорського періоду.

Сніданкову вежу можна посмакувати від ранку до 12:00 дня.

Окрім десертів та сніданків маємо ще дуже багато всього цікавого.

Можете більш детально ознайомитись з меню