м. Львів, вул. Сербська, 7
+38 (050) 371 04 40
пн - нд 18:00-02:00
Готель: 24/7
Мазох. Готель та кафе

Письменник Леопольд фон Захер-Мазох, найвідоміший львів’янин у світі, народився у Львові. Саме він повів Європі про правдиве життя Галичини.
Подейкують, що тут шмагали ще до того, як це стало мейнстрімом.

А тепер два генії Леопольда Мазоха – література та фантазія – знайшли своє втілення у самому центрі Львова, майже на самому Ринку. Тут зможеш поринути в атмосферу творів першого мазохіста світу, зустріти свою Володарку, а вже вона проведе тебе кулуарами Мазох-кафе, де буде і любов, і біль, і пристрасть, і трохи жорстокості, але яка пристрасть без того? 

Цю здибанку ти точно пам’ятатимеш ще довго. 

Певно, що після таких ранток пасувало би підкріпитися. 

Від наших страв та коктейлів сам Леопольд, як нам вважається, був би у захваті. Бо ж важлива не тільки сама страва, але й  подача, а тут вона в кращих традиціях творів найбільшого романтика Галичини.

Творчість Мазоха не залишає байдужим, тому хочеться продовжувати її досліджувати і одного вечора в кафе точно буде мало. Тому, як забракне часу, а натхнення лишиться ще багато, ходи до Мазох-готелю (то лиш на поверх вище).

Тут атмосфера творів найвідомішого мазохіста світу оживає і ніби вже ти сам опинився у якомусь з його витворів, ніби сам стаєш Гуцульським Казановою і чуєш кроки своєї Володарки.
Тут є певна інтимність та кулуарність – усього лише 14 номерів, не надто великих, але достатніх для того, аби зануритись у романтичну поетику Львова.

Вже стає спекотно, відчуваєш?
Спекотно, гостро, літературно.