м. Львів, вул. Сербська, 7
(067) 000 10 69
пн. – нд. 10:00 – 23:00
Мазох. Готель та кафе

Письменник Леопольд фон Захер-Мазох, найвідоміший львів’янин у світі, народився у Львові. Саме він повів Європі про правдиве життя Галичини.

Подейкують, що тут шмагали ще до того, як це стало мейнстрімом.

 

А тепер два генії Леопольда Мазоха – література та фантазія – знайшли своє втілення у самому центрі Львова, майже на самому Ринку. Тут зможеш поринути в атмосферу творів першого мазохіста світу, зустріти свою Володарку, а вже вона проведе тебе кулуарами Мазох-кафе, де буде і любов, і біль, і пристрасть, і трохи жорстокості, але яка пристрасть без того? 

Від наших страв та коктейлів сам Леопольд, як нам вважається, був би у захваті. Бо ж важлива не тільки сама страва, але й  подача, а в нашому ресторані вона в кращих традиціях творів найбільшого романтика Галичини. То ж радимо завітати на вечерю з перчинкою. 

Творчість Мазоха не залишає байдужим, тому хочеться продовжувати її досліджувати і одного вечора в кафе точно буде мало. Тому, як забракне часу, а натхнення лишиться ще багато, ходи до Мазох-готелю (то лиш на поверх вище). 

Аби поринути в ту атмосферу, то потрібно лиш забронювати номер.

В готелі твори найвідомішого мазохіста світу оживають і ніби вже опиняєшся у якомусь з його витворів, ніби стаєш Гуцульським Казановою і чуєш кроки своєї Володарки.

Тут є певна інтимність та кулуарність – усього лише 14 номерів, не надто великих, але достатніх для того, аби зануритись у романтичну поетику Львова. 

Цю здибанку ти точно пам’ятатимеш ще довго. 

Вже стає спекотно, відчуваєш?

Спекотно, гостро, літературно.

  • Кафе: пн. – нд. 10:00 – 23:00
  • Готель: цілодобово