м. Львів, вул. Валова, 20
+38 (050) 430 28 26
+38 (067) 670 25 10
пн. – пт. 12:00 – 22:30
сб. – нд. 11:00 – 22:30
Перша львівська грильова ресторація м’яса та справедливости

Кат, по суті, був першим муніципальним працівником у Львові. То була публічна й моторошна особистість. Якщо кат умирав, наступного, кого мали стратити, милували. Він мав кілька обов’язків — власне страчував і катував, вивозив сміття і виконував нечисту роботу, а ще пильнував за міськими курвами. Відколи запанувала демократія, мусів шукати іншого ремесла і відкрив свій м’ясний ресторан, бо хто ж ліпше знається на м’ясі, як не кат?

Наш пан Малодобрий має у своєму меню багацько добрих страв зі стовідсоткового органічного українського м’яса. Серед них і добротний шашлик, і купу стейків різних видів із яловичини.

Меню можна переглянути тут

Ми хочемо розвивати культуру споживання м’яса. Аби знали чим відрізняється Бернардинський стейк від Галицького, чому на шашлик беруть саме цю частину м’яса і як його перевіряють. Навіщо нам автоматичний мангал та якої температури має бути готовий шашлик.
Те, що тобі обов’язково треба спробувати в гостях у ката – компанійська страва «Справедливість», що може бути причетною до двох, трьох чи чотирьох осіб. Що більше причетних, то більше м’яса отримаєте!


А ще у нас є перші страви, ковбаски, рвана свинина, риба й овочі, закуски та чимало іншого на будь-який смак. Більшість страв готуються на мангалі чи у хоспері.

Та як будеш в гостях, то вважай, аби не потрапити у клітку боржників чи ж на стілець Мойсея!

Якщо хочеш у нас повечеряти, то можна забронювати столик, але тільки з понеділка по четвер. У п’ятницю, вихідні та святкові дні не бронюємо, а працюємо в порядку живої черги.