м. Львів, вул. Друкарська, 3
+38 (050) 434 71 48
пн. – нд. 09:00 – 22:30
Кооператива молока. Milk Cafe

Що означає milk cafe?  

Це місце, де можеш скуштувати не тільки звиклі молочні коктейлі, але й кілька видів алкогольних. Тож це, певною мірою, перший справді сімейний заклад. :) Бо сюди цікаво ходити не тільки тим, хто любить солодке, але й тим, хто хоче провести вечір зі смачним коктейлем.  

Окрім морозива, мілкшейків та кави з вершками, чи молоком нашого виробництва, в меню є сніданки, переважно сирні закуски, а ще milk stout від пивоварні «Правда».  

У 2020 році у селищі Поляни, що на Львівщині місцеві фермери створили Західноукраїнську народну кооперативу молока. Тут молоко інше. Смачніше та корисніше. Воно від корів джерсійської породи. Ця порода давно відома у світі, але в Україні з’явилася відносно недавно. Молоко цих корів має найвищу жирність серед молочних порід. Крім того, містить на 18% більше білка, на 20% більше кальцію, вітаміни А, В, D, E, цинк та йод.  

Звичайно, що таке молоко добре надається до виготовлення вершків, масла чи сиру. А молочні коктейлі чи морозиво саме з цього молока виходять просто фантастично смачні. Так і виникло бажання створити наш milk cafe – заклад, який би відрізнявся серед інших подібних форматів. Якби морозиво і молочні коктейлі могли бути крафтовими, то це саме той випадок.