MilkCafe на Друкарській, 3:
пн-пт 09:00-22:30
Крамниці-кав'ярні:
пн-пт 10:00-22:00
Кооператива молока

Наша Кооператива — то є об'єднання фермерів, виробників та переробників, ідея якого народилися на Львівщині. Наше молоко інше. Смачніше та корисніше. Тому ми вирішили об'єднатися і ділитися ним з цілим світом. Звичайно, що таке молоко добре надається до виготовлення вершків, масла чи сиру. А молочні коктейлі чи морозиво саме з цього молока виходять просто фантастично смачні. 

Разом із заснуванням такого об'єднання людей, виникло бажання створити місце для отих крутих продуктів, яке би відрізнялось серед інших подібних форматів. Бо якби морозиво і молочні коктейлі могли називатись крафтовими, — то це саме той випадок. 

Спочатку з'явився Milk Cafe у центрі Львова, на Друкарській 3, — такий собі молочний бар, де є все, що тільки можна створити з молока, від масла та сиру до найкращих молочних коктейлів (і для дітвори, і 18+) та морозива, смачніше за яке годі шукати. 

А тепер ми хочемо стати іще ближче, щоб ще більше людей могли спробувати наше молоко. Тому вирішили відкривати прибудинкові крамниці-кав’ярні. Адже молоко потрібно усім, в офісі, вдома, зранку до сніданку, для випічки чи до кави. А ще — сир, масло, сирники. Тож ми хочемо, щоб будь-хто міг зручно і швидко отримати смаколики від Кооперативи молока там, де це треба і тоді коли це треба. 

Наразі маємо дві затишні крамниці-кав’ярні на Пасічній, 179 та Трускавецькій, 129, де є все, що треба до сніданку і не тільки. Далі буде!