Нова Реберня у Львові (на Стрийській)
25.11.21

Відкрили найбільшу Реберню у Львові — на перехресті вулиць Стрийської і Наукової. На більше, як 500 місць. Тут панорамні вікна з виглядом на озеро, а в теплий сезон ще відкриємо кльові тераси.  

Як і перші Реберні у Львові — заклад готує найсмачніші ребра і до ребер, тут можна скуштувати крафтового пива від пивоварні Правда. Приборів не даємо! Руками смачніше. 

На стінах — твори на гостросоціальні теми вже знаних (в тому числі і через шкандаль з картинами в Одесі) художників, Андрія Єрмоленка та Ярослава Боднара. 

Інтер'єр Реберні ми доповнюємо різними цікавинками. Тут буде люстра з ізоляторів Львівського ізоляторного заводу, котрий, до речі, експортує такі ізолятори в США, Канаду, Уругвай та ще багато країн по цілому світу. А ще — речі з нашого міста, котрі стались тут, але вже по-троху зникають. Ще не можемо показати, які саме, але вже скоро побачите ;) 

Що буде поруч? Найперше — тут кльове озеро, якому давненько не приділяли уваги. То опісля смачної трапези в Реберні, можна вийти на шпацер, бо тепер довкола озера облаштована стежина для прогулянок. І тут вже працює два великих формати магазинів: Egersund Seafood та BadBoy, а в прийдешньому році планується відкриття Музею науки та кав'ярні KREDENS. 

Так, місця для паркінгу є, ну а черга? — тут наразі ніц не обіцяєм :)

Реберня на Стрийській
пн. – нд. 12:00 – 22:00