0 800 501 494
Фонд вільних та небайдужих
Спільнота людей, об'єднана спільними цінностями та покликана робити добрі справи. Пріоритетами діяльності фонду є медицина, освіта та інфраструктурні проєкти. Фонд ставить перед собою цілі та досягає їх. Фонд наповнюється внесками небайдужих людей у закладах Холдингу емоцій "!FEST", а також бофонами членів спільноти LOKAL, які ті добровільно жертвують.

Ціль №24: спільно з Благодійним фондом Сергія Притули та Uklon збираємо 130 мільйонів гривень на 2500 денних та 2500 нічних FPV-дронів в рамках ініціативи «Рій помсти 24/7».

Як долучитися?


Досягнуті цілі

Ціль №23: забезпечення Сил оборони 5000 FPV-дронами

Спільно з Благодійним фондом Сергія Притули та Uklon зібрали 100 мільйонів гривень на 5000 FPV-дронів в рамках ініціативи «Рій помсти 2.0».

Ціль №22: забезпечення українських військових щитками для ока.

Після того, як наші волонтери збирали та передавали індивідуальні аптечки для військових і всіх пройдених навчань, ми зрозуміли, що одним з важливих елементів в складі аптечки є захист для ока при пораненні. 

Його не так просто знайти в потрібних кількостях, якість таких щитків теж різна. Це в більшості випадків пластиковий «щиток», котрий накладають при пораненні ока. Якщо накласти перев’язувальний матеріал (бинт, пов’язку тощо) безпосередньо на таке поранення, без щитка, то ймовірність втратити око збільшується. 

Ми знайшли виробничий спосіб виготовляти щитки на око з переробленого пластику і зробили 300 000 таких щитків, які передали нашим військовим.  Дякуємо усім, хто долучився гривнею та бофоном!

Ціль №22 — частково досягнули.


Ціль №21: 10 000+ індивідуальних аптечок IFAK для бійців, котрі боронять Батьківщину. 

Спільними зусиллями наш Фонд вільних та небайдужих зібрав кошти на формування 10 000+ індивідуальних аптечок для захисників та навчили їх ними користуватись. Тішимось, що нарешті можемо відзвітуватись! 

Наші аптечки мають такий набір компонентів, який допомагає зарадити власне в бойових умовах і зберегти своє чи побратима життя на передовій. Усі вони вже у захисників!

Дякуємо кожному, хто долучився до збору гривнею чи бофоном, а також нашим неймовірним волонтерам, які допомагали у формуванні аптечок та навчанні військових!

Ціль №21 — досягнули.


Ціль №20: Збір коштів на гуманітарні потреби та продуктову місію. 

В часі війни сформували «Гуманітарний штаб» разом з Львівською міською радою і допомагаємо переселенцям, які не мають фінансів, тимчасово виїхати закордон та отримати там соціальну підтримку. Як отримати допомогу читай тут.

Також запустили Продуктову місію: гаряча їжа та сухі пайки для біженців та захисниківі разом з усіма небайдужими, хто долучився і долучається, приготували і доставити 2,5 млн. порцій продуктів та 4,5 млн. порцій гарячої їжі тимчасово переміщеним, а також тим, хто обороняє нашу країну. Ми допомогли виїхати у безпечні місця в Європі 30 000 українських жінок і дітей.  

Обидва напрямки продовжують роботу за сприяння наших партнерів та інших фондів. 

Ціль №20 — досягнули.


Ціль №19: Збір коштів на дитячий аудіометричний комплекс для Комунальної міської дитячої клінічної лікарні м. Львова на Орлика.

Необхідна сума: 320 000 грн

Через російське вторгнення ми взяли вже зібрані кошти на цю ціль та звернулися із закликом до спільноти перерахувати свої бофони на потреби ЗСУ. В сумі зібрали 4 187 819 бофонів та перерахували еквівалент в гривнях на потреби Збройних сил України.


Ціль №18: Збір коштів на ендоскопічний електрокоагулятор для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Необхідна сума: 80 000 грн

Ціль №18 — досягнули.


Ціль №17: Збір коштів на підвісний хірургічний дитячий ларингоскоп з ендоскопами для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Необхідна сума: 80 000 грн

Ціль №17 — досягнули.


Ціль №16: Збір коштів на ремонт двох несправних ШВЛ для для Чорнобильської лікарні.

Необхідна сума: 75 000 грн

Ціль №16 —досягнули.


Ціль №15: Збір коштів на купівлю відеоларингоскопа для Центру легеневого здоров‘я.

Необхідна сума: 69 000 грн

Ціль №15 — досягнули.Ціль №14: Збір коштів на купівлю дефібрилятора для Центру легеневого здоров’я.

Необхідна сума: 130 000 грнЦіль №13: Збір коштів на купівлю монітору нагляду за станом пацієнта для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Необхідна сума: 142 000 грн

Ціль №13 — досягнули.

Ціль №12: Збір коштів на купівлю універсального операційного стола для Військового Госпіталю. ЕТ100 – багатофункціональний універсальний стіл з електрогідравлічним приводом призначений для використання в медичних установах для безпечного позиціонування пацієнта при виконанні широкого спектру операцій: в загальній хірургії, акушерстві та гінекології, урології, нейрохірургії, травматології та інших хірургічних галузях. 

Необхідна сума — 262 000 грн


Ціль №11: Збір коштів на купівлю венознозного сканер для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит». Це портативний ручний пристрій для локалізації периферійних вен з допомогою інфрачервоного освітлення.

Необхідна сума — 132 000 грн. 


Ціль №10: Збір коштів на купівлю дефібрилятора для дитячого відділення інтенсивної терапії Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит»

Необхідна сума — 261 464 грн. 


Ціль №9: Збір коштів на купівлю лампи для фототерапії новонароджених для дитячого реанімаційного відділення Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Необхідна сума — 150 000 грн. Ціль №8: Збір коштів на купівлю апарату неінвазивної вентиляції легенів для дитячого відділення інтенсивної терапії Західноукраїнського медичного центру.

Необхідна сума — 245 000 грн. 


Ціль №7: купівля п'яти шприцевих помп для інтенсивної терапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Необхідна сума: 80 000 грн


Ціль №6: Збір коштів на оздоровлення у гірському таборі 100 дітей українських вояків, що загинули чи воюють на Сході України.

Необхідна сума — 120 000 грн.

Ціль №6 — досягнули.


Ціль №5: Забезпечити 1000 військових індивідуальними аптечками. Необхідна сума - 650 000 гривень.

За перший етап виконання цілі, завдяки Вашій небайдужості, ми закупили і передали військовим на Донбас 404 аптечки, і не зупиняли збору коштів та бофонів. З моменту старту збору коштів на аптечки в Україні погіршилась економічна ситуація, і вартість однієї аптечки зросла майже в 2,5 рази: з 650 грн до 1600 грн., на які ми закупимо ще 77 аптечок та передамо на Схід. 

Ціль №5 — досягнули частково.


Ціль №4: купівля Модуля активної реабілітації, який пришвидшуватиме одужання наших військових, які знаходяться у Військовому госпіталі у Львові.

Ціль №4 — досягнули.


Ціль №3: 90 000 гривень на купівлю шафи для стерилізації інструментів в операційну Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

У зв'язку з війною на Сході України, ми обмежуємо ціль №3 купівлею однієї шафи для стерилізації. Ми зібрали 34 000 гривень, то ж шафа незабаром буде встановлена в операційній Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. 

Ціль №3 — досягнули.


Ціль №2: купівля та встановлення електроенцефалографа для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру.

Ціль №2 — досягнули.


Ціль №1: 100 000 гривень на купівлю трьох спірометрів для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру.

Ціль №1 — досягнули.