Фонд вільних та небайдужих
Спільнота людей, об'єднана спільними цінностями та покликана робити добрі справи. Пріоритетами діяльності фонду є медицина, освіта та інфраструктурні проекти. Фонд ставить перед собою цілі та досягає їх. Фонд наповнюється внесками небайдужих людей у закладах Холдингу емоцій "!FEST", а також бофонами членів спільноти LOKAL, які ті добровільно жертвують.

Як допомогти Фонду фінансово?

1. Підтримати через PayPal.

2. Пожертвувати кошти !Фонду можна онлайн тут, а також в мережі терміналів EasyPay.

3. Долучитися до !Фонду можна бофоном (в додатку LOKAL чи за телефоном гарячої лінії LOKAL 0 800 501 494) 

4. Перерахувати кошти за банківськими реквізитами (можна знайти тут)

Зараз працюємо над ціллю № 22: 4 млн грн для забезпечення українських військових щитками для ока. Більше деталей тут

Досягнуті цілі

Ціль №21: 10 000+ індивідуальних аптечок IFAK для бійців, котрі боронять Батьківщину. 

Спільними зусиллями наш Фонд вільних та небайдужих зібрав кошти на формування 10 000+ індивідуальних аптечок для захисників та навчили їх ними користуватись. Тішимось, що нарешті можемо відзвітуватись! 

Наші аптечки мають такий набір компонентів, який допомагає зарадити власне в бойових умовах і зберегти своє чи побратима життя на передовій. Усі вони вже у захисників!

Дякуємо кожному, хто долучився до збору гривнею чи бофоном, а також нашим неймовірним волонтерам, які допомагали у формуванні аптечок та навчанні військових!

Ціль №21 — досягнули.


Ціль №20: Збір коштів на гуманітарні потреби та продуктову місію. 

В часі війни сформували «Гуманітарний штаб» разом з Львівською міською радою і допомагаємо переселенцям, які не мають фінансів, тимчасово виїхати закордон та отримати там соціальну підтримку. Як отримати допомогу читай тут.

Також запустили Продуктову місію: гаряча їжа та сухі пайки для біженців та захисниківі разом з усіма небайдужими, хто долучився і долучається, приготували і доставити 2,5 млн. порцій продуктів та 4,5 млн. порцій гарячої їжі тимчасово переміщеним, а також тим, хто обороняє нашу країну. Ми допомогли виїхати у безпечні місця в Європі 30 000 українських жінок і дітей.  

Обидва напрямки продовжують роботу за сприяння наших партнерів та інших фондів. 

Ціль №20 — досягнули.


Ціль №19: Збір коштів на дитячий аудіометричний комплекс для Комунальної міської дитячої клінічної лікарні м. Львова на Орлика.

Необхідна сума: 320 000 грн

Через російське вторгнення ми взяли вже зібрані кошти на цю ціль та звернулися із закликом до спільноти перерахувати свої бофони на потреби ЗСУ. В сумі зібрали 4 187 819 бофонів та перерахували еквівалент в гривнях на потреби Збройних сил України.


Ціль №18: Збір коштів на ендоскопічний електрокоагулятор для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Необхідна сума: 80 000 грн

Ціль №18 — досягнули.


Ціль №17: Збір коштів на підвісний хірургічний дитячий ларингоскоп з ендоскопами для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Необхідна сума: 80 000 грн

Ціль №17 — досягнули.


Ціль №16: Збір коштів на ремонт двох несправних ШВЛ для для Чорнобильської лікарні.

Необхідна сума: 75 000 грн

Ціль №16 —досягнули.


Ціль №15: Збір коштів на купівлю відеоларингоскопа для Центру легеневого здоров‘я.

Необхідна сума: 69 000 грн

Ціль №15 — досягнули.Ціль №14: Збір коштів на купівлю дефібрилятора для Центру легеневого здоров’я.

Необхідна сума: 130 000 грнЦіль №13: Збір коштів на купівлю монітору нагляду за станом пацієнта для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Необхідна сума: 142 000 грн

Ціль №13 — досягнули.

Ціль №12: Збір коштів на купівлю універсального операційного стола для Військового Госпіталю. ЕТ100 – багатофункціональний універсальний стіл з електрогідравлічним приводом призначений для використання в медичних установах для безпечного позиціонування пацієнта при виконанні широкого спектру операцій: в загальній хірургії, акушерстві та гінекології, урології, нейрохірургії, травматології та інших хірургічних галузях. 

Необхідна сума — 262 000 грн


Ціль №11: Збір коштів на купівлю венознозного сканер для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит». Це портативний ручний пристрій для локалізації периферійних вен з допомогою інфрачервоного освітлення.

Необхідна сума — 132 000 грн. 


Ціль №10: Збір коштів на купівлю дефібрилятора для дитячого відділення інтенсивної терапії Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит»

Необхідна сума — 261 464 грн. 


Ціль №9: Збір коштів на купівлю лампи для фототерапії новонароджених для дитячого реанімаційного відділення Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Необхідна сума — 150 000 грн. Ціль №8: Збір коштів на купівлю апарату неінвазивної вентиляції легенів для дитячого відділення інтенсивної терапії Західноукраїнського медичного центру.

Необхідна сума — 245 000 грн. 


Ціль №7: купівля п'яти шприцевих помп для інтенсивної терапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Необхідна сума: 80 000 грн


Ціль №6: Збір коштів на оздоровлення у гірському таборі 100 дітей українських вояків, що загинули чи воюють на Сході України.

Необхідна сума — 120 000 грн.

Ціль №6 — досягнули.


Ціль №5: Забезпечити 1000 військових індивідуальними аптечками. Необхідна сума - 650 000 гривень.

За перший етап виконання цілі, завдяки Вашій небайдужості, ми закупили і передали військовим на Донбас 404 аптечки, і не зупиняли збору коштів та бофонів. З моменту старту збору коштів на аптечки в Україні погіршилась економічна ситуація, і вартість однієї аптечки зросла майже в 2,5 рази: з 650 грн до 1600 грн., на які ми закупимо ще 77 аптечок та передамо на Схід. 

Ціль №5 — досягнули частково.


Ціль №4: купівля Модуля активної реабілітації, який пришвидшуватиме одужання наших військових, які знаходяться у Військовому госпіталі у Львові.

Ціль №4 — досягнули.


Ціль №3: 90 000 гривень на купівлю шафи для стерилізації інструментів в операційну Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

У зв'язку з війною на Сході України, ми обмежуємо ціль №3 купівлею однієї шафи для стерилізації. Ми зібрали 34 000 гривень, то ж шафа незабаром буде встановлена в операційній Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. 

Ціль №3 — досягнули.


Ціль №2: купівля та встановлення електроенцефалографа для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру.

Ціль №2 — досягнули.


Ціль №1: 100 000 гривень на купівлю трьох спірометрів для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру.

Ціль №1 — досягнули.